Найкраща локація в Ірпені! 2к квартира в ЖК «Синергія Сіті» 3 375 730 грн

Найкраща локація в Ірпені! 2к квартира в ЖК «Синергія Сіті»

Ирпень, Киевская область
Сегодня №402240
Комнат:
Общая площадь: 61.94 м²
Этаж:
Этажность дома: 10 
Отопление: Индивидуальное газовое 
Название ЖК: Синергія Сіті  
ID: 922923006 
Продаж квартири в 30-му будинку — місці, де поєднується драйв та затишок!

Будинок 30 | Поверх 2
Площа: 61.94 м²
Ціна: 54 500 грн/м²

Головні «магніти» цієї пропозиції:
Школа під боком — дитина зможе ходити на навчання самостійно.
Аквапарк поруч — літо та розваги для всієї родини.
Набережна — до річки та лісу пішки.
Закрита територія — безпечні двори-сади без автомобілів.

Це квартира для тих, хто хоче отримати максимум від інфраструктури бізнес-класу.

Дзвоніть: 3 8 0 9 3 1 7 0 7 7 0 7
Офіційний відділ продажів БГ Синергія
Был онлайн 24 сентября 2025 10:00
Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь чтобы оставить комментарий.
3 375 730 грн
Обратный звонок Связаться
Офіційний відділ продажів БГ Синергія
Был онлайн 24 сентября 2025 10:00
Наверх