СТАРТ ПРОДАЖІВ! 2к квартира 62 м² у 40 будинку ЖК «Синергія Сіті» 3 280 700 грн

СТАРТ ПРОДАЖІВ! 2к квартира 62 м² у 40 будинку ЖК «Синергія Сіті»

Ирпень, Киевская область
Сегодня №402242
Комнат:
Общая площадь: 61.9 м²
Этаж:
Этажность дома: 10 
Отопление: Индивидуальное газовое 
Название ЖК: Синергія Сіті  
ID: 922922247 
Офіційний відділ продажів забудовника!
Продаж квартири 40-му будинку! Це ваша можливість зайти в проєкт бізнес-класу на найвигідніших умовах.

Квартира №53, 8-й поверх — ідеальна висота з чудовим видом на комплекс.
Площа 61.9 м² — раціональне планування з двома окремими спальнями та просторою кухнею.
Фішка квартири - велика лоджія 4,77м2.

Ціна: 53 000 грн/м² (3 280 700 грн за всю квартиру).

Найкращі умови розтермінування:
Виплата до 4 років (48 місяців).
Прямий договір від забудовника.
Мінімальний перший внесок 40%.

ЖК «Синергія Сіті» — це 8 км набережної, власна школа, закрита територія та Sport City. Купуйте на старті, коли вибір поверхів найбільший!

Телефонуйте для бронювання: 3 8 0 9 3 1 7 0 7 7 0 7
Офіційний відділ продажів БГ Синергія
Был онлайн 24 сентября 2025 10:00
Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь чтобы оставить комментарий.
3 280 700 грн
Обратный звонок Связаться
Офіційний відділ продажів БГ Синергія
Был онлайн 24 сентября 2025 10:00
Наверх