Здам 2-кімнатну квартиру в Центрі! Без тварин, бажано сімейна пара ,можна з дитинкою, або мати і дитина 2 поверх .
СВІТЛО НЕ ВИМИКАЮТЬ
Дуже тепла, затишна та комфортна. Ідеальне розташування для сім'ї або пари, поряд парки, дитячі майданчики, школа та садочок. До зупинки транспорту — 5 хвилин пішки.
Шукаємо порядних людей на довгий термін.
Ціна та деталі в приват або за телефоном
Адреса Пилипа Орлика 1Б
Площа кімнат 9кв м і 17квм.