2-х рівневий пентхаус в новобудові ВІД ЗАБУДОВНИКА $107 510

2-х рівневий пентхаус в новобудові ВІД ЗАБУДОВНИКА

Ужгород, Закарпатская область
6 мая №401428
Комнат:
Общая площадь: 82.7 м²
Этаж: 10 
Этажность дома: 10 
Отопление: Индивидуальное газовое 
Название ЖК: ЖК "Парус Riverside"  
ID: 891849913 
Дворівневий пентхаус 82,7 м2 у зданому в експлуатацію будинку ЖК Парус Riverside! Всього 1300$/м2
Продаж від забудовника! Можливе розтермінування на індивідуальних умовах!

Перша лінія на набережній біля парку «Боздош».
Газове індивідуальне опалення!
До центру міста — 15 хв пішки. Поруч школа, садок, магазини, стадіон.

Ідеально для життя або як інвестиція.
Також є інші варіанти дивіться всі наші оголошення!

ПІДХОДИТЬ ПІД ЄОСЕЛЮ, ЄВІДНОВЛЕННЯ, ЗА УМОВОЮ ЯКЩО Є СТАТУС ВПО
ТАКОЖ МОЖЛИВО РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ! ТЕЛЕФОНУЙТЕ З ВСІМА ДЕТАЛЯМИ!

Можлива співпраця з рієлторами.
Парус Riverside
Был онлайн 24 сентября 2025 10:00
Зарегистрируйтесь или авторизуйтесь чтобы оставить комментарий.
$107 510
Обратный звонок Связаться
Парус Riverside
Был онлайн 24 сентября 2025 10:00
Наверх